Cafézia: Dobrá voľba pre vašu kaviareň

Ponuka kávy pre kaviarne
Hľadáte do svojej kaviarne kávu, ktorou by ste zaujali a odlíšili sa? Nasledujúce riadky sú potom presne pre vás 😉

Ak ste majiteľom kaviarne alebo reštaurácie, určite túžite odlíšiť sa. Robiť veci inak. Možno ste vo svojej kaviarni vytvorili jedinečné prostredie, kde to doslova dýcha pohodou a ľudia k vám s radosťou chodia oddychovať, možno ste zamestnancov nabádali k absolútnej ochote a zdvorilosti v duchu hesla „zákazník vždy na prvom mieste“.

Týchto „možno“ je pochopiteľne omnoho viac a sami najlepšie viete, na čo kladiete dôraz. Ale čo ak by ste sa odlíšili tým najdôležitejším, teda kávou? Čo ak by ste svojim zákazníkom neponúkali niečo, čo si môžu dať kdekoľvek, ale dopriali by ste im jedinečný produkt, ktorý má na Slovensku len zopár vybraných kaviarní?

Bio organická a fairtrade káva Cafézia je 100-percentná Arabica pochádzajúca z lukratívnych oblastí takých kávových bášt ako Peru a Honduras, pričom jej finálnu úpravu zabezpečujú špičkové prevádzky kanadských pražiarní Heritage Coffee Roasting.

Ide o produkt s množstvom pozitívnych vlastností (viac sa o nich dočítate v článku „13 dôvodov, prečo piť Caféziu“), ktorého autorom je slovenský rodák, vedec, výskumník a autor takmer tridsiatich vedeckých publikácií, Tomáš Dobránsky.

Ponuku káv Cafézia nájdete na našom ESHOPe, ceny pre kaviarne sa stanovujú po dohode.

Prečo by ste mali staviť na Caféziu?

  • nemusíte sa dlhodobo viazať a nestanovujeme ani minimálne limity týkajúce sa odobraného množstva
  • pri odbere minimálne 30 balení káv (jedno má 227 gramov) vášmu podniku zabezpečíme reklamný promo-článok (napísaný profesionálnym redaktorom) na stránke www.blogokave.sk, ako aj na jej profiloch na Facebooku a Instagrame.
  • zákazníkom budete môcť ponúknuť jedinečný produkt, ktorý v súčasnosti na slovenskom trhu nemá reálnu konkurenciu. Na tento spôsob výroby kávy navyše disponujeme patentom, takže sa budete môcť pýšiť odlišnosťou a istým spôsobom aj luxusom
  • obchodovať budete priamo s exkluzívnym distribútorom kávy pre územie Slovenska, čo je zárukou najlepších cien a rovnako aj profesionálneho prístupu.

Neváhajte nás kontaktovať:

Mail: info@cafeziaherbalcoffee.sk
Telefón: +421 918 432 351
Eshop: eshop.cafeziaherbalcoffee.sk

Ponuka kávy pre kaviareň
Vyskúšajte, neobanujete.