Donáška kávy v Košiciach – doprava za 1€

Káva Košice donáška
Na území všetkých mestských častí Košíc vám bio organickú kávu Cafézia prinesieme len za 1€.

Dostali ste chuť na kvalitnú kávu, ale neviete, kde ju zohnať a nechce sa vám čakať pár dní, kým by objednávka reálne dorazila? Máme pre vás riešenie: rozvoz kávy.

Pre obyvateľov Košíc a všetkých mestských častí tohto mesta spúšťame novinku, vďaka ktorej k vám kávy značky Cafézia dorazia len za symbolické jedno euro. Potrebujete splniť len jednu jedinú podmienku, ktorou je nákup za minimálne 30 eur.

Ako si objednať donášku kávy?

Do SMS-správy na 0918432351 je nutné uviesť o aké druhy a formu kávy (Sarah Blend zrnková/mletá, New Orleans zrnková/mletá, Dark Roast zrnková/mletá), prípadne o ktorý akciový balíček máte záujem. Vyberať si môžete na stránke eshop.cafeziaherbalcoffee.sk.

Keď si kávu objednáte – či už SMSkou alebo pokojne aj telefonicky – zašleme vám údaje potrebné k platbe, ktorá je v prípade tohto produktu možná len prevodom na účet.

Ak nám pošlete snímku obrazovky (screenshot) s potvrdením o zaplatení, vieme vám kávu doručiť aj hneď – ihneď, ako budeme mať chvíľku času na to, aby sme k vám zbehli. Na okamihu rozvozu a donášky sa operatívne dohodneme.

Keď potrebujete pomôcť, neváhajte nás kontaktovať telefonicky na čísle 0918432351, kde vám radi odpovieme na vaše otázky.

Služba rozvozu kávy je aktuálne k dispozícii len pre Košice.

——————————————————————
Link na ESHOP: Donáška kávy pre Košice