Káva ako darček

Káva ako dar, káva ako darček, tip na darček
Ideálny darček? Podľa nás káva.

Isto to poznáte. Veľmi často príde príležitosť, keď chcete niekoho obdarovať. Narodeniny, meniny, MDŽ, Deň matiek či otcov, Vianoce. Prípadne sa niekomu chcete odmeniť za pomoc a viete, že finančný dar by od vás nevzal. Potrebujete zohnať maličkosť, ktorá určite poteší.

Alebo jednoducho máte dobrú náladu a hľadáte vhodný darček pre ženu, manželku, kamarátku, kolegyňu. Len tak, aby ste potešili. Hútate, špekulujete, lámete si hlavu, no nič vám nenapadá. Ale nezúfajte, máme pre vás tip, ktorým nič nepokazíte: kávu!

Káva ako darček?

Rozhodne áno! Veď si to predstavte: nespravíte takmer nič, len pár klikov na našom eshope a kávu máte za jeden či dva pracovné dni doma, prípadne na vami zvolenej adrese. A to nie hocijakú: prémiovú bio organickú kávu najvyššej kvality, na ktorej si pomaškrtí aj najnáročnejší konzument. Verte nám. Taká je totiž Cafézia (prečítajte si 13 dôvodov, pre ktoré by ste na ňu mali staviť).

Nuž a potom si s obdarovaným len tak sadnúť, vášnivo debatovať a tešiť sa z pekných chvíľ. S pokojom v srdci, blahom v duši a úsmevom na perách. Pochopiteľne pri rozvoniavajúcej šálke kávy. Tak čo vy na to?

PREJDI NA E-SHOP

Náš tip: Najvyššiu hodnotu získate s balíkom LIMITKA – za cenu ôsmich káv ich dostanete desať!

Bio organická kóšer kvalitná zrnková káva Cafézia
Hľadáte kvalitnú kávu? Chcete si dopriať ozajstné potešenie? Máme pre vás radu: stavte na Caféziu.