Päť dôvodov, prečo piť Caféziu

Na trhu existuje množstvo kávových produktov a nájsť si medzi nimi svoje miestečko nie je jednoduché. Keď si v tomto spektre všimnete našu bio kávu Cafézia, možno sa sami seba spýtate, prečo by ste mali uprednostniť práve ju. Tak dobre: Máme pre vás päť hlavných dôvodov.

1.  Má kofeín, ale nepocítite jeho vedľajšie príznaky

Cafézia je káva s kofeínom, vďaka ktorému vás poriadne nakopne, ale pozor, nič vám nespraví. Ako isto viete, kofeín môže spôsobovať búšenie srdca, trasenie rúk, nespavosť, niekedy aj bolesť hlavy, pričom spolu s aciditou kávy sa môže postarať aj o náhlu žalúdočnú nevoľnosť či pálenie záhy. Cafézia je však vyrobená tak, že vám nič z toho nehrozí.

2.      Môžete si ju dať aj pred spaním

Toto znie na prvý pohľad možno neuveriteľne, ale skutočne je to tak; ba čo viac, dokonca sa vyspíte ešte lepšie. Cafézia vás v tomto smere vôbec neobmedzuje, pretože jej kofeín má jemnejšie účinky na nervový systém, ako kofeín nachádzajúci sa v bežných kávach. Ak teda máte chuť na kávu aj neskoro večer, smelo do toho.

3.      Môžete jej vypiť koľko len chcete

Aj toto je pre milovníkov kávy veľmi dobrá správa. Kofeín obsiahnutý v Cafézii má o toľko jemnejšie účinky na metabolizmus, že jej môžete vypiť toľko, koľko len chcete. Ak ste zvyknutí možno na tri šálky denne, s Caféziou sa bez problémov dostanete aj na väčšie čísla. Keď príde chuť, nemusíte váhať. A verte tomu, že chuť príde často.

4.      Je vhodná aj pre tehotné a dojčiace ženy

Pitie kávy v tehotenstve nie je zakázané, avšak tehotenstvo spomaľuje rýchlosť metabolizácie kofeínu a u budúcich mamičiek preto jeho hladina ostáva o niečo vyššia. Ale pozor: Cafézia je vďaka špeciálnej prímesi bylín omnoho lepšie metabolizovaná a tým pádom je pre tehotné a dojčiace ženy výrazne lepšou alternatívou. 

5.      Budete mať lepší pocit

Cafézia je organická bio káva, takže je to najčistejší prírodný produkt, vďaka čomu budete mať lepší pocit; pre svoje zdravie totiž urobíte viac, ako pri množstve iných káv. Cafézia je navyše distribuovaná v biodegradovateľnom obale, ktorý sa v prírode v priebehu štyroch rokov sám rozloží. V dnešnej ére produkovania množstva odpadu je to vynikajúca vec a krok smerom do budúcnosti. Nuž a aby toho nebolo málo, Cafézia je „Fair Trade“ (v preklade férový obchod). Ide o iniciatívu, ktorá vznikla ako odozva na zlé podmienky, v ktorých sú pestovatelia a výrobcovia z rozvojových krajín nútení pracovať a predávať suroviny či iný tovar. Pri zakúpení Cafézie teda budete mať istotu, že k všetkým článkom výrobného reťazca bolo pristupované s úctou a najvyšším rešpektom. Táto káva sa okrem toho pýši aj certifikátom USDA Organic, čo je dôkaz toho, že bola vyrobená bez použitia aditív, pesticídov a herbicídov.

Na zdravie!

PREJDI NA E-SHOP